STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotorka - Janki k. Warszawy

Promotorka - Janki k. Warszawy

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: P/W

2011-06-22 13:14

Miejsce pracy: Janki k. Warszawy

Obowiązki:
- praca na terenie sklepu i promowanie wśród Klientów możliwości przystąpienia do programu lojalnościowego
- informowanie o korzyściach wynikających z przystąpienia do programu
- zakładanie kart członkowskich dla Klientów sklepu

Oferta:
- umowa zlecenia podpisana z Manpower
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy
- praca weekendowa ( piątki, soboty, niedziele)
- atrakcyjna stawka godzinowa oraz premie ( uzależnione od ilości wydanych kart w ciągu dnia pracy)

Wymagania:
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- bliskość miejsca zamieszkania ( okolice Janek )
- zainteresowanie pracą w weekendy
- nastawienie na osobę klienta
- uśmiech, uśmiech, uśmiech :)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV