STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa na akcję MasterCard 27.04 - 10.05.2016

Hostessa na akcję MasterCard 27.04 - 10.05.2016

Kraków - Małopolskie

2016-04-25 14:45

Poszukuję hostessy na akcję MasterCard w terminie 27.04 - 10.05
Praca zmianowa (5-6h) dziennie.
Obowiązki hostessy:
-Opieki nad gośćmi zajmującymi stolik dedykowany akcji 2 stoliki)
-udzielanie pełnych, wyczerpujących informacji na temat akcji #BezcenneChwile z MasterCard Capsule
- udzielanie instrukcji jak korzystać z MasterCard Capsule (wg przygotowanej instrukcji, która zostanie przekazana w najbliższych dniach)
- podawanie fiszek gościom oraz dbanie o ich zwrot
- proaktywne dbanie o komfort gości, upewnianie się o tym, że wszystko jest w porządku
- zbieranie podpisanych zgód na udział w akcji (będą dostarczone)
- wręczanie nagród: Voucherów do restauracji dla każdego z gości
-Opieka nad urządzeniem MasterCard Capsule
A) włączanie urządzenia oraz wyłączanie w momencie zamykania lokalu (obowiązkowo trzeba o tym pamiętać)
B) obsługa MasterCard Capsule z poziomu aplikacji mobilnej na tablecie (zapewniamy szkolenie w tym zakresie oraz oczywiście tablet)
C) informowanie obsługi agencji o problemach technicznych związanych z kapsułą

Stawka: 15zł/godz.
Forma i termin płatności: przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 3 dni od daty zakończenia zlecenia

Wymagania:
Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
nienaganna prezencja
dyspozycyjność we wszystkie dni

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu