STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Młodszy Doradca ds. Obsługi Dealerów Samochodowych

Młodszy Doradca ds. Obsługi Dealerów Samochodowych

Kielce - Świętokrzyskie

2016-04-27 10:36

Spectrum Finanse to niezależny operator bankowy. Działając od 2009 roku stale rozwijamy sprzedaż kredytów samochodowych, leasingu i ubezpieczeń komunikacyjnych. Obsługujemy dostawców samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz sprzętu ciężkiego.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doradca ds. Obsługi Dealerów Samochodowych

Miejsce pracy: Kielce

Nr Ref.: MKF/Kielce/2016

Ilość wolnych stanowisk: 1

Podstawowe obowiązki:

- Wprowadzanie do systemu wniosków leasingowych
- Generowanie dokumentacji
- Tworzenie bazy danych Klientów
- Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
- Obsługa ubezpieczeń komunikacyjnych

Nasze wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Komunikatywność
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilną pracę w bankowości,
- wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne,
- samochód służbowy, laptop, smartfon,
- udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

Każda oferta powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)