STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Klub w centrum Wrocławia poszukuje Promotorek.

Klub w centrum Wrocławia poszukuje Promotorek.

Wrocław - Dolnośląskie

2016-06-10 09:22

Nowa KluboKawiarnia Zatrudni Promotorki

młode, energiczne dziewczyny do rozdawania zaproszeń. Rozreklamowanie Nowej Ekstrawaganckiej Marki we Wrocławiu.
Stała współpraca/ Wysokie zarobki ok 1100zł / tyg lub więcej

Miejsce pracy: Wrocław - Rynek

Obowiązki:
Rozdawanie zaproszeń. Rozmowa z potencjalnym Klientem.

Wymagania
Dyspozycyjność, uczciwość, rzetelność, pracowitość, dokładność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność samodzielnej organizacji pracy, znajomość j. angielskiego - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
Wysokie zarobki, stała współpraca, doświadczenie.

Mile widziany status ucznia lub studenta - ale nie wymagany.

Dodatkowe informacje
zainteresowane osoby - cv ze zdjęciem

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.