STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Konsultantka marki - perfumerie 120h/mies

Konsultantka marki - perfumerie 120h/mies

Warszawa - Mazowieckie

2016-06-13 15:11

Konsultantka marki - perfumerie Sephora i Douglas

Zlecenie w godzinach otwarcia perfumerii Sephora i Douglas. (dokładne lokalizacje na spotkaniach rekrutacyjnych).
Warunki:
120h miesięcznie
2400 zł brutto; umowa zlecenie
Praca w środy, czwartki i piątki – dni priorytetowe (możliwość pracy również we wtorki i soboty). Praca zwykle po 8 h dziennie 15 dni w miesiącu
Praca w 1 lokalizacji
Szkolenie przed startem
Możliwość nawiązania dłuższej współpracy (minimum pół roku)

Wymagania:
• Dyspozycyjność w weekendy (środy, czwartki, piątki – dni priorytetowe)
• Wiedza nt. rynku kosmetyków kolorowych, zapachów
• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
• Wysoka kultura osobista i miła aparycja
• Dobre umiejętności interpersonalne
• Otwartość na klienta

Obowiązki:
Promowanie i realna odsprzedaż produktów Klienta – kosmetyki kolorowe (pudry, cienie, tusze, etc).

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciami twarzy i sylwetki.
Odezwiemy się do wybranych osób i zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne.