STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Manager/ Koordynator ds.kluczowych rozwiązań w dziale Promocji

Manager/ Koordynator ds.kluczowych rozwiązań w dziale Promocji

Wrocław - Dolnośląskie

2016-06-21 11:49

Poszukiwana Nietuzinkowa I Zdyscyplinowana osoba na Managera
Pożądane cechy osobowości:
ambitna, ukierunkowana na cel, autorytatywna, o silnej samoocenie.
Obowiązki:
- koordynowanie pracy podległego zespołu
- raportowanie wynikowych efektów Twojego zespołu
- motywowanie i nagradzanie
Oferujemy;
Profesjonalne przeszkolenie przygotowujące na stanowisko managera.
- dobre wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę
+ system premiowy za dobre wyniki
Czego oczekujemy od Ciebie?
- zaangażowania
- wysokiej motywacji
- elastyczności
- asertywności oraz stanowczości
- poczucia humoru którym zarazisz cały swój zespół
Szukamy ludzi z pasją, lubiących kontakt z ludźmi, cieszących się życiem.
Jeśli chcesz mieć ciekawą pracę, pełną wyzwań i wynagrodzenie z Twoich marzeń, prześlij do nas swoje CV!