Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PROMOTOR - Doradca Klienta

PROMOTOR - Doradca Klienta

Zamość - Lubelskie

2016-08-04 14:25

Miejsce pracy: Media Markt / Saturn / Euro RTV AGD - małe agd

Zadania:
Promotor marki / Doradca odpowiedzialny będzie za aktywną sprzedaż produktów kawowych.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- aktywna promocja marki,
- udzielanie informacji na temat produktów,
- identyfikowanie potrzeb klienta i proponowanie adekwatnych produktów,
- merytoryczne wsparcie dla klientów,
- dbanie o ekspozycję,
- raportowanie sprzedaży, współpraca z agencją.

Wymagania:
- wiedza i umiejętności z zakresu sprzedaży bezpośredniej,
- doświadczenie jako promotor/doradca/w obsłudze Klienta, (mile widziane)
- umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem,
- nastawienie na realizację założonych celów sprzedażowych,
- komunikatywna postawa i nienaganna kultura osobista,
- status studenta - ucznia.

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- długofalową współpracę,
- praca w młodym zespole,
- stawka początkowa 13 zł netto/godzina plus system prowizyjny,
- szkolenia produktowo-sprzedażowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv wraz ze zdjęciem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133