Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Brand Ambassador

Brand Ambassador

Wrocław - Dolnośląskie

2016-08-05 15:24

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy:
• Informowanie osób o wyrobach Klienta, zachęcanie do brania udziału w konkursach
• Przeprowadzanie ankiet wśród Klientów galerii handlowych i sklepów detalicznych
•Wspieranie działań marketingowych firmy

Wymagania:
• Pozytywne nastawienie do ludzi i komunikatywność
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Zaangażowanie w wykonywaniu pracy
• Dyspozycyjność od wtorku do soboty w różnych godzinach - elastyczny grafik
•Gotowość do pracy na terenie całego Wrocławia

Oferujemy:
• Długofalową współpracę z prestiżową firmą – zatrudnienie przez Adecco Poland
• Atrakcyjną stawkę godzinową
• Miesięczne premie za dobre wyniki – program motywacyjny
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Niezbędne narzędzia pracy i artykuły promocyjne
• Możliwość uczestniczenia w ciekawych koncertach
• Miłą atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole
• Kreatywne konkursy z nagrodami

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i/lub polecenie naszej oferty znajomym!!!