STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 2 hostessy / targi / Ożarów Mazowiecki

2 hostessy / targi / Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki - Mazowieckie

2016-08-30 14:23

Poszukujemy 2 hostess do obsługi stoiska.

Zadania m.in.:
- obsługa stoiska targowego klienta,
- udzielanie podstawowych informacji o firmie klienta,
- wydawanie gadżetów/materiałów reklamowych klienta,
- kierowanie gości klienta do przedstawicieli firmy

Wymagania:
- reprezentatywny wygląd
- numer buta: 38, 39 lub 40
- wiek: 18-26 (mile widziane osoby z legitymacją studencką)
- cieliste rajstopy
- wysoka kultura osobista
- szukamy komunikatywnych, uśmiechniętych osób, najlepiej z doświadczeniem w pracy hostessy

Organizacyjne:
- Termin pracy: 20.09.2016
- Miejsce: Ożarów Mazowiecki (k. Warszawy)
- godziny pracy: 9:00-17:00 (zbiórka 8.40)
- Stawka: 150 zł na rękę /umowa zlecenie, nie zwracamy za dojazd/

Zapewniamy:
- sukienki i buty na obcasie

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt do 8 września wraz z podaniem numeru telefonu komórkowego. Do wiadomości prosimy o dołączenie portfolio wraz ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.