STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess lub promotorów ds. usług bankowych - Grudziądz

Poszukujemy hostess lub promotorów ds. usług bankowych - Grudziądz

Grudziądz - Kujawsko-Pomorskie

2011-08-29 19:47

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
hostessa / promotor ds. usług bankowych w grudziądzu

Wymagany ubiór:
panie: biała bluzka czarna spódnica
panowie: biała lub czarna koszula długi rękaw czarne spodnie garniturowe

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:
* mile widziana aktualna książeczka sanepid/ pełnoletnosć
* zaangażowania
* dyspozycyjności
* duża aktywność
* komunikatywność
* Mile wdziany status ucznia/studenta.
obowiązki:

Do zadań hostessy / promotora należało będzie promowanie usług bankowych (karty płatnicze)
oferujemy:

* Stawka 11zł/h brutto
* Umowa zlecenie
* Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres email i/lub kontakt telefoniczny 508 00 99 70 - w tytule maila proszę wpisać lokalizację.