Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Koordynator ds. Promocji

Koordynator ds. Promocji

Warszawa - Mazowieckie

2016-09-09 09:56

Firma ASM Sales Force Agency specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy:

Koordynatora ds. Promocji
Lokalizacja : Mazowieckie
Praca mobilna w terenie

Zakres obowiązków:

- Realizację działań promocyjnych w powierzonym regionie
- Rekrutację, koordynację i nadzór pracy hostess
- Logistyka materiałów POS w powierzonym terenie
- Współpracę z największymi klientami z branży FMCG
- Bieżącą współpracę z kierownikami sklepów oraz przedstawicielami handlowymi
- Przygotowywanie codziennych raportów

Od kandydatów oczekujemy:
- Doświadczenia we współpracy z obiektami handlowymi ( mile widziana współpraca z agencjach reklamowych lub merchandisingowych )
- Doświadczenie w realizacji akcji promocyjnych oraz audytów, montaży materiałów POS, innych działań zlecanych przez klientów spółki
- Umiejętności pracy pod presją czasu
- Odpowiedzialności i rzetelności
- Posiadania własnej bazy hostess- warunek konieczny
- Umiejętności podejmowania samodzielnych i odpowiedzialnych decyzji
- Komunikatywności
- Dobrej znajomości pakietu MS Office

Naszym pracownikom oferujemy:
- Pracę dla wielu renomowanych klientów z branży FMCG
- Szkolenia produktowe
- Formę zatrudnienia: Umowę zlecenie, własną działalność gospodarczą (zwracamy koszty prowadzenia działalności) lub umowę o pracę
- Narzędzia pracy (Telefon, komputer, samochód służbowy)

Kontakt:
Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM Sales Force moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.”