Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promocja aplikacji Jodel

Promocja aplikacji Jodel

Poznań - Wielkopolskie

2016-09-12 18:10

Promotor dla Jodel

Czas promocji: 1-2 tygodnie (pełen etat, od pon-pt)
Początek: Październik - Listopad 2016
Lokalizacja: Polska

W Jodlu jest to o czym mówi się na kampusie! Nasza aplikacja na telefon pozwala na bieżąco śledzić co dzieje się w twojej okolicy. Mamy już ponad milion użytkowników w takich krajach jak Niemcy, Szwecja, Norwegia, Dania, Włochy, Austria czy Szwajcaria. Obecnie celujemy w uniwersytety w Europie, aby już wkrótce zapewnić lokalny chat na całym świecie.
Zostań Jodlerem i pomóż nam rozbudować sieć Jodel w twoim kraju! Szukamy kreatywnych i zaangażowanych osób do współpracy z naszym młodym i międzynarodowym teamem z Berlina.

Twoje zadania:

Będziesz wzorem i pokażesz dlaczego Jodel jest super dope app
Będziesz potrafił znaleźć najlepsze miejsca na uczelni do promocji Jodla
Rozdasz materiały marketingowe na swojej uczelni i zachęcisz do ściągania aplikacji
Będziesz raportował dane dotyczące promocji (poziom zainteresowania, pytania, wykorzystane materiały)

Twój profil:

Jesteś bardzo charyzmatyczną i otwartę osobą, która lubi kontakt z ludźmi
Jesteś kreatywny i pewny siebie a równocześnie elastyczny, rzetelny i pełen inicjatywy
Posiadasz silne umiejętności komunikacyjne i potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji
Jesteś wytrwały i skoncentrowany na wynikach, potrafisz postawić sobie cele i do nich dążyć
Znasz trendy i zwyczaje studenckie w twoim mieście

Twoje możliwości:

Będziesz miał szansę być w kontakcie z wieloma studentami z różnych uczelni
Staniesz się częścią berlińskiego startupu i zdobędziesz praktyczne doświadczenie
Będziesz odpowiedzialny za przebieg promocji i będziesz grał kluczową rolę w sukcesie Jodla w twoim mieście
W trakcie kiedy Ty będziesz dbał o wizerunek i liczbę ściągnięć Jodla, my zadbamy o atrakcyjny bonus dla Ciebie

Jeśli jesteś stworzony do tej pracy, przyślij email. Proszę pamiętaj aby dołączyć swoje CV, przedział czasowy kiedy mógłbyś/mogłabyś pracować oraz odpowiedzi na poniższe pytania:

Jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie w promocji?
Co czyni Cię wyjątkowym?