STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY Z KSIĄŻECZKĄ DO PROMOCJI WHISKEY W MARKETACH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!!!

HOSTESSY Z KSIĄŻECZKĄ DO PROMOCJI WHISKEY W MARKETACH NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!!!

Łódź - Łódzkie Nr ref.: HOS/WHI/ŁÓD

2011-09-02 12:36

Akcja promocyjna znanej marki alkoholu. Praca w działach monopolowych w hipermarketach na terenie całego kraju (do wyboru):

- Real Warszawa Puławska / Marki
- Real Słupsk
- Real Czeladź
- Real Kraków
- Real Nowy Sącz
- Leclerc Łódź
- Leclerc Bydgoszcz

Obowiązki
- udzielanie informacji na temat akcji i produktu
- rozdawanie ulotek
- obsługa strefy relaksu: włączenie fotela masującego, muzyki
- po pracy zabezpieczenie słuchawek, pilota do fotela i odtwarzacza MP3

Wymagania
- książeczka sanepidowska
- atrakcyjny wygląd
- zgrabna, proporcjonalna sylwetka
- wysoka komunikatywność
- wzrost min. 170 cm
- pracowitość
- zaangażowanie
- dyspozycyjność w dniach 09.09-01.10.2011 we wszystkie piątki i soboty w godzinach 13:00-21:00
- zgoda na wykonanie i rozpowszechnianie zdjęć z akcji
- mile widziane doświadczenie w pracy hostessy

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 100 zł netto za dzień pracy
- umowę cywilno-prawną
- wynagrodzenie płatne przelewem do końca października
- opiekę supervisora
- dla dobrych osób możliwość kolejnych zleceń