STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor na dział IT Media Markt- Saturn

Promotor na dział IT Media Markt- Saturn

Warszawa - Mazowieckie

2016-09-24 10:40

Agencja DoDidDone obsługująca znane i popularne marki poszukuje energicznych oraz otwartych osób do współpracy jako dedykowanych sprzedawców przy promocji rozwiązań IT na terenie marketów takich jak Media Markt czy Saturn

Obowiązki:
• sprzedaż i promocja produktów takich jak laptopy, tablety, urządzenia 2in1
• doradztwo Klientom
• dbanie o dobry wizerunek marki

Wymagania:
• w piątki od 16-21, w soboty i niedziele od 11 do 20
• zaangażowanie
• umiejętność nawiązania kontaktu z ludźmi
• osoby bez doświadczenia mile widziane
• Znajomość branży IT stanowi dodatkowy atut

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie co najmniej do końca roku
• szkolenia produktowe i sprzedażowe
• Stawka 13,50 zł na rękę dla studenta lub ucznia
• system motywacyjny
• szansa na rozwój oraz awans w strukturach

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DoDidDone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."