STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PROMOTOR - AMBASADOR WHISKEY X 5 Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Kraków, Wrocław!

PROMOTOR - AMBASADOR WHISKEY X 5 Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Kraków, Wrocław!

Poznań - Wielkopolskie Nr ref.: AMB/WHI/POZ

2011-09-15 15:40

Akcja promocyjna znanej whiskey. Praca w klubach na terenie całego kraju (do wyboru):

- Trójmiasto
- Warszawa
- Poznań
- Wrocław
- Kraków

Obowiązki
- udzielanie informacji na temat produktu
- przemieszczenie się między klubami (ok. 4 lokali w ciągu wieczoru)
- zachęcenie do zakupu i spróbowania nowego smaku whisky
- raportowanie z przebiegu akcji w klubach (praca barmana, materiały POS, zainteresowanie produktem)
- udział w szkoleniu w Warszawie w 29 września o godzinie 14:00

Wymagania
- atrakcyjny wygląd
- mile widziane osoby po 30tce
- wysoka komunikatywność i kultura osobista
- wzrost min. 180 cm
- proporcjonalna sylwetka
- dyspozycyjność w dniach 30.09-22.10.2011 we wszystkie piątki i soboty w godzinach 20:00-24:00
- własny samochód lub możliwość korzystania w godzinach pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy promotora / modela / animatora / hosta

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie za pracę i udział w szkoleniu (razem 1800 zł na rękę)
- umowę cywilno-prawną
- wynagrodzenie płatne przelewem do końca listopada
- dla dobrych osób możliwość kolejnych zleceń

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz co najmniej 2 zdjęć twarzy i sylwetki do max 500 kB lub linku do portfolio oraz kilku słów na temat swojego doświadczenia w charakterze hosta / modela na biuro[małpa]jobhouse.pl w tytule wpisując nr ref. odpowiedni dla lokalizacji:
- Trójmiasto AMB/WHI/TRO
- Warszawa AMB/WHI/WAW
- Poznań AMB/WHI/POZ
- Wrocław AMB/WHI/WRO
- Kraków AMB/WHI/KRK

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Oso