Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor/ka

Promotor/ka

Wieluń - Łódzkie

2016-10-19 12:23

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, światowego lidera rozwiązań telekomunikacyjnych i informatycznych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Promotor/ka

Numer ref. PRO/H/WRB/LDZ
MIEJSCE PRACY: Wieluń

Zakres obowiązków:
- Dbanie o doskonałą ekspozycję produktów Klienta w podległych punktach sprzedaży,
- Sprzedaż produktów,
- Budowanie długofalowych relacji z Klientami,
- Dbanie o wizualizację produktu,
- Instalacja materiałów promocyjnych oraz reklamowych,
- Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe ekonomiczne i/lub w dziedzinie sprzedaży i marketingu - mile widziani studenci
- Doświadczenie w obszarze promocji, sprzedaży, handlu, bezpośredniej obsługi Klienta,
- Umiejętność samodzielnej pracy,
- Umiejętności komunikacyjne i umiejętności aktywnego słuchania
- Dyspozycyjność od piątku do niedzieli: piątek 4h(16:00-20:00), sobota 10h (10:00-20:00) ,niedziela 6h (12:00-18:00) - ok. 80 godz. w miesiącu

Oferta:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- Wynagrodzenie zasadnicze + premia za sprzedane produkty,
- Telefon służbowy wraz z systemem do raportowania,
- Program zniżek Adecco +Club,
- Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] lub aplikowanie osobiście w biurze Adecco w Łodzi (ul. Wólczańska 128/134)