STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy (Prawo Jazdy + Angielski)

Hostessy (Prawo Jazdy + Angielski)

Katowice - Śląskie Nr ref.: GD - TA-HOS 10/11

2011-09-22 11:43

Poszukujemy od 10.10 do 14.10 w sumie 26 hostess do pracy w następujących miastach:

Gdańsk = 2 hostessa, Katowice = 2 hostessa, Kraków = 2 hostessa, Kraków Zabierzów = 2 hostessa, Łódź = 2 hostessa, Poznań = 2 hostessa, Warszawa = 8 hostessy, Wrocław = 2 hostessa, Szczecin = 4 hostessy

Wymagania:

- wiek minimum 21 lat,
- ładne i wysokie,
- znajomość język angielskiego w mowie w stopniu średnio zaawansowanym,
- prawo jazdy kat. B od co najmniej 2 lat,
- odpowiedzialność za powieżony samochód: Mercedes klasy C
- czarne buty na obcasie

Zadania:

- prowadzenie samochodów osobowych Mercedes klasy C,
- sampling ulotek,
- koordynacji tras przejazdu
- raportowanie dziennego status z przejechanych trasy
- dyspozycyjność 8h dziennie od 10.10.2011 do 14.10.2011

Oferujemy:

- 20 zł netto za 1h pracy,
- umowa zlecenie,
- markowe ubranie promocyjne (czarny płaszcz, bluzka, czarne spodnie/spódnica),
- samochód służbowy na czas trwania akcji.