STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor sprzedaży- praca w weekendy

Promotor sprzedaży- praca w weekendy

Wałbrzych - Dolnośląskie

2017-03-04 10:33

Poszukujemy energicznych, otwartych na Klienta, odpowiedzialnych, sympatycznych młodych osób do współpracy przy wsparciu sprzedaży na terenie sklepów takich jak: Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD, Media Expert.

Wymagania:
• wymagana pełna dyspozycyjność w weekendy
• podstawowy zakres wiedzy z dziedziny IT (smatphony, komputery, tablety)
• nienaganna kultura osobista

Wymagana dyspozycyjność:
• piątek 16-20, sobota 12-20, niedziela 12-20

Zakres obowiązków:
• aktywna sprzedaż, promocja telefonów
• doradztwo Klientom
• nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientami indywidualnymi

Oferujemy:
• pracę dla znanej marki
• formę zatrudnienia: umowę zlecenie, działalność gospodarczą
• profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe
• atrakcyjne wynagrodzenie - 13,50 netto za godzinę + premia od sprzedaży

Stawka: 13,5 PLN NETTO/godzina + ATRAKCYJNA PREMIA SPRZEDAŻOWA

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o wpisywanie w tytule cv również miasta, w który chcą podjąć Państwo współpracę.