Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa

Hostessa

Kraków - Małopolskie Nr ref.: Hostessa/Krk

2011-11-23 15:55

Adecco Poland Sp. z o.o jako Agencja Pracy Tymczasowej, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 364, dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

- promowanie produktów tytoniowych,

- zbieranie danych osobowych konsumentów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych,

- przygotowywanie raportów z prowadzonych działań,

- wsparcie w przygotowaniu i prawidłowym przebiegu promocji,

- dbanie o nienaganny wizerunek firmy.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy jako Hostessa,

- nienaganna aparycja, dobra prezencja,

- wiek powyżej 21 lat (wymóg konieczny),

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od godzin popołudniowych,

- status studenta (mile widziane studentki studiów zaocznych),

- nienaganne maniery, wysoka kultura osobista,

- otwartość, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę zlecenie,

- pracę w młodym, dynamicznym zespole.

DO APLIKACJI NALEŻY DOŁĄCZYĆ 3 WYRAŹNE ZDJĘCIA (jedno twarzy, dwa sylwetki). Aplikacje bez zdjęć nie będą rozpatrywane.