Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor/Przedstawiciel

Promotor/Przedstawiciel

Łódź - Łódzkie

2017-03-15 00:02

Dla znanego i cenionego producenta suplementów diety i poszukujemy osoby na stanowisko Promotor/Przedstawiciel
Obowiązki:
• Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z klientem
• Realizacja strategii promocji oraz organizowanie akcji wspierających sprzedaż
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
• Raportowanie, dostarczanie informacji zwrotnej z rynku.
Wymagania:
• wykształcenie średnie
• doświadczenie w promocji produktów i sprzedaży
• doskonałe umiejętności interpersonalne
• umiejętność organizowania pracy własnej
• zorientowanie na zadania
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie docelowo w oparciu o umowę o pracę
• niezbędne narzędzia do pracy w tym samochód służbowy
• szkolenia i możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt oraz przesłanie aplikacji