STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor/ka Marki - Electro - stałe zlecenie

Promotor/ka Marki - Electro - stałe zlecenie

Gdańsk - Pomorskie

2017-03-15 12:20

Oferujemy pracę na stanowisku promotora marki - Electro (premium). (mężczyźni/kobiety).
Praca w weekendy i tygodniu. Elastyczny grafik.
Wymagania:
- miła aparycja
- dyspozycyjność w weekendy
- odpowiedzialność, przebojowość
- rzetelność.
Obowiązki:
- przeprowadzanie demonstracji ekspresów marki premium
- doradztwo i fachowa obsługa klienta
- sprzedaż (premiowana)
- merchandising półki
- obowiązkowe szkolenie w Warszawie
Oferujemy:
- pracę na długi okres czasu
- regularne wypłaty
- umowę o zlecenie
- prace dla wiodącej marki kawy
- szkolenia wysokiej jakości (produktowe i sprzedażowe)
- szkolenie z terenrem sprzedaży w terenie
- stawka 13,50/h netto + premie (do 45 zł brutto od sprzedaży)
CV + zdjęcie proszę wysłać