STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotorka/Promotor marki Electrolux

Promotorka/Promotor marki Electrolux

Szczecin - Zachodniopomorskie

2017-03-17 17:11

Agencja DoDidDone sp z o.o. sp. k. pracując na rzecz marki Electrolux poszukuje energicznych oraz otwartych osób do współpracy przy sprzedaży dużego i małego sprzętu AGD na terenie marketów takich jak Media Markt, Saturn czy EuroRTVAgd

Obowiązki:
• sprzedaż sprzętu dużego i małego AGD
• doradztwo Klientom
• dbanie o dobry wizerunek marki Electrolux

Wymagania:
• dyspozycyjność w trakcie weekendów lub/i w tygodniu
• zaangażowanie
• umiejętność nawiązania kontaktu z ludźmi
• wytrwałość
• osoby bez doświadczenia mile widziane

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie
• pracę dla osób w każdym wieku
• szkolenia produktowe i sprzedażowe
• atrakcyjna stawka godzinowa oraz bonus od sprzedaży
• szansa na rozwój oraz awans w strukturach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DoDidDone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.