Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Asystent ds. Administracji

Asystent ds. Administracji

Warszawa - Mazowieckie

2017-11-13 14:06

Firma ASM Sales Force Agency specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Podwykonawcy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)

Zadania:

Przygotowywanie prezentacji dla klientów firmy,
Tworzenie kalkulacji kosztów w Excelu,
Sporządzanie raportów i zestawień,
Organizacja i udział w licznych szkoleniach,
Stała współpraca z Account Managerem,
Kontakt z Przedstawicielami Regionu

Nasze oczekiwania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość,
Umiejętności analityczne,
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
Biegła dobra znajomość Pakietu Office – warunek konieczny,
Umiejętność pracy pod dużą presją czasu.
Umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem

Oferujemy:

Odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
Umowę zlecenie,
Pracę w stabilnej firmie o dobrej pozycji na rynku,
Pracę dla renomowanych klientów,
Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy).

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM Sales Force Agency Sp. Z o.o., moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).