Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Doradca Kosmetyczny Warszawa

Doradca Kosmetyczny Warszawa

Warszawa - Mazowieckie

2017-11-14 15:44

Firma ASM Sales Force Agency specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen, jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów, to główny zakres usług.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Doradca Kosmetyczny
Lokalizacja: Warszawa

To ciebie szukamy, jeśli:

• Interesujesz się światem beauty i fashion
• Charakteryzuje ciebie uwielbienie dla wszystkiego co naturalne i zdrowe
• Pasjonujesz się kosmetykami i makijażem
• Jeśli potrafisz podkreślić nie tylko swoją urodę, ale i urodę innych kobiet
• Lubisz rozmawiać z ludźmi i wywoływać uśmiech na ich twarzach
• Czerpiesz radość z nowych doświadczeń
• Jesteś lub planujesz być ekspertem w swojej pracy
• Masz doświadczenie w sprzedaży lub wiesz, że na tym polu chciałbyś się rozwijać
• Jesteś uśmiechnięta i swoją energią zarażasz innych

Najważniejsze obowiązki doradcy:

• Aktywna sprzedaż produktów naszego Klienta i jej bieżące raportowanie
• Realizacja tygodniowych planów sprzedażowych
• Wykonywanie makijażu i profesjonalne informowanie klientów na temat stosowania wszystkich oferowanych produktów
• Utrzymywanie punktu sprzedaży Klienta w czystości i porządku
• Doglądanie zapasów magazynowych i testerów, regularne informowanie Kierownika sklepu o brakach
• Wykonywanie wszelkich innych obowiązków, które mogłyby przyczynić się do większego sukcesu marki

Oferujemy:

• Wynagrodzenie wynosi 3200zł netto + premie za sprzedaż
• Pracę od środy do niedzieli w godz.: od 11:00 do 19:00
• Stałą współpracę
• Szkolenia
• Możliwość wyboru lokalizacji: Galeria Północna (Światowida 17) i Galeria Mokotów (Ul. Wołoska 12) lub Arkadia( Al. Jana Pawła II 82)

Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą formularza.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie przez ASM SALES FORCE AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).