STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSA NA TARGI EUROGASTRO 21-23.03.2012

HOSTESSA NA TARGI EUROGASTRO 21-23.03.2012

wszystkie miasta - Mazowieckie

2012-03-20 11:37

PILNIE zatrudnimy HOSTESSĘ podczas Targów EUROGASTRO w WARSZAWIE (Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56).

- 21,22,marzec 2012 – środa, czwartek, godziny pracy 10-18
23 marzec 2012 – piątek, godziny pracy: 9.00 - 17.00
Wynagrodzenie:
- 15 zł brutto/h

Obowiązki:
- ogólna prezentacja firmy klienta
- kolportaż materiałów promocyjnych na stoisku
- obsług stoiska (przygotowywanie sałatki,degustacja wina, utrzymanie porządku itp.)

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako hostessa
- wiek minimum 18 lata
- wzrost minimum 160- 180 cm
- zadbana sylwetka, skóra, włosy, paznokcie
- mila aparycja, kultura osobista, osoba sympatyczna, śmiała, kulturalna
,komunikatywna
Strój:
- ciemna spódnica, żakiet/sweter, biała koszula
- cieliste lub czarne rajstopy/pończochy
- buty eleganckie na obcasie lub płaskie pasujące do stroju
- delikatny makijaż i fryzura według uznania, staranna
- makijaż dzienny - estetyczny
- fryzura wg uznania

Czekamy na PRZEMYŚLANE zgłoszenia. Decyduje również kolejność zgłoszeń.

WAŻNE!

W zgłoszeniu mailowym załącz nam:
* 3-4 zdjęcia

W treści zgłoszenia mailowego podaj:

* swoje aktualne wymiary (wzrost, rozmiar ubrania, wiek)
* numer telefonu

W tytule maila wpisz:

IMIĘ + NAZWISKO + EUROGASTRO

W momencie dokonania wyboru, niezwłocznie się skontaktujemy telefonicznie z wybrana osobą i umówimy się na podpisanie umowy. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia na maila.