STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Roadshow! 4 tyg. w podróży! Poszukujemy 2 hostess! Podróże Smartami!

Roadshow! 4 tyg. w podróży! Poszukujemy 2 hostess! Podróże Smartami!

Warszawa - Mazowieckie

2012-04-11 13:51

POSZUKUJEMY ODPOWIEDZIALNYCH, MŁODYCH I PEŁNYCH ENERGII OSÓB DO MOBILNEJ PRACY
W CHARAKTERZE HOSTESSY ORAZ ANIMATORA!!
Opis akcji:
1. Potrzebujemy 3 osób do STAŁEGO TEAMU, który będzie poruszał się z miasta do miasta przez osiem tygodni.
2. Team: 2 Hostessy + Animator
3. Akcja trwa 8 tyg. jednakże tworzymy DWA STAŁE TEAMY, które będą podzielone na 8 tyg. pracy.
• TEAM nr 1 – PRACA PRZEZ 4 tyg. od 16.04 do 13.05.2012
MIASTA: Kraków, Wrocław, Szczecin, Poznań.
• TEAM nr 2 – PRACA PRZEZ 4 tyg. od 14.05 do 11.06.2012
MIASTA: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź
4. Team porusza się samochodami typu SMART wraz z Supervisorem.
ZADANIA TEAMU:
1. Praca od wtorku do niedzieli po 10h.
2. Przejazd z miasta do miasta w PONIEDZIAŁKI – również płatne. Dzień podróży – nie pracujący.
3. AKTYWNA ANIMACJA W NOWOCZESNYM AUTOBUSIE, WYNAJĘTYM SPECJALNIE NA ROADSHOW.
4. Zachęcanie ludzi do skorzystania z nowego Internetu pewnej sieci telefonicznej. (informacje po rekrutacji).

WYMAGANIA:
1. Miła aparycja, energiczność oraz komunikatywność.
2. PRAWO JAZDY KAT. B – co najmniej roczne dośw. w prowadzeniu samochodu.
3. Dyspozycyjność przez pełne 4 tyg.
4. Doświadczenie w animacji.
OFERUJEMY:
1. Wysokie wynagrodzenie wraz z ubezpieczeniem.
2. Możliwość nawiązania współpracy w przyszłości.
3. Zakwaterowanie ( możliwe, że ze śniadaniem – zależne od hotelu) + obiad.
SZKOLENIE 13.04.2012 (PIĄTEK) WARSZAWA!
START AKCJI I PODRÓŻ DO PIERWSZEGO MIASTA ( KRAKÓW) Z WARSZAWY!