Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Merchandiser Bielsko-Biała

Merchandiser Bielsko-Biała

Bielsko-Biała - Śląskie Nr ref.: Merchandiser Bielsko-Biała

2012-04-17 12:08

Szczegóły:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Castorama i Leroy Merlin
Umowa: Umowa Zlecenie

Czas pracy:
- 1 wizyta trwająca 2 godziny w markecie budowlanym, regularnie co 2 tygodnie na markecie (jedna wizyta trwa 2 godziny, razem 4 godzin miesięcznie) – dział budowlany,
- dodatkowo 1 godzinay na 1 wizycie miesięcznie na dziale budowlanym w Leroy Marlin.
- dni i godziny pracy – dowolne
Stawka: 12 zł brutto/h

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania:
Status STUDENTA lub UCZNIA i NIEPRZEKROCZONY 26 rok życia, BĄDŹ Status Osoby Zatrudnionej na PEŁEN ETAT.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres mail w temacie wpisując: Merchandiser Bielsko-Biała