Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ambasador Marki Luksusowej

Ambasador Marki Luksusowej

Lublin - Lubelskie

2018-10-18 15:29

Jeśli jesteś młodą, ambitną, przebojową osobą i chciałabyś rozwijać się w branży beauty- ta praca jest dla Ciebie! 
Zgłoś się do nas jeśli masz już pierwsze doświadczenia w sprzedaży i jesteś dyspozycyjna do pracy od zaraz.
Poszukujemy osoby na stanowisko

Zakres zadań na stanowisku :
 Aktywne promowanie produktów
 Informowanie o nowościach, produktach, promocjach
 Dbanie o wizualizację produktu
 Weryfikacja dostępności produktów w punktach sprzedaży oraz standardów ekspozycji

Wymagania
 dostępność od zaraz do końca grudnia.
 łatwość nawiązywania kontaktów
 zaangażowanie w wykonywaną pracę,
 zainteresowanie makijażem:)
 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
 znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Korzyści
 Praca w renomowanych perfumeriach w oparciu o umowę zlecenie
 Praca 3 dni w tygodniu

Czwartek : 13 – 19
Piątek : 13- 19
Sobota : 10 – 18 lub 11- 19 Zestaw kosmetyków (w prezencie : 3 bestsellery co miesiąc)
 Możliwości rozwoju : Szkolenia produktowe
 Praca w młodym i sympatycznym zespole
 Premie pieniężne za realizację celów sprzedażowych

POSZUKUJEMY OSÓB DO :
WARSZAWA
KRAKÓW
KATOWICE
BIAŁYSTOK
LUBLIN
WROCŁAW
GDYNIA

OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE PRODUKTOWE W DNIU :29.10.2018 W WARSZAWIE
pokrywamy koszty szkolenia oraz dojazdu na nie