STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Recepcjonistka na zastępstwa (międzynarodowe firmy)

Recepcjonistka na zastępstwa (międzynarodowe firmy)

Warszawa - Mazowieckie

2018-10-18 15:29

Do międzynarodowych, znanych firm poszukujemy osób zainteresowanych praca dorywczą jako

Recepcjonista/ Recepcjonista na zastępstwa

Zakres zadań na stanowisku:

* organizowanie spotkań oraz wyjazdów służbowych
* wsparcie zarządu
* koordynację biura
* zapewnienie właściwego przepływu dokumentacji oraz korespondencji
* przygotowywanie prezentacji w Power Point
* współpraca z zagranicznymi odziałami firmy
* realizowanie bieżących zadań np. zamawianie artykułów biurowych

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego poziom min B2
- doświadczenie w pracy biurowej
- znajomość pakietu Office
- zaangażowanie

Oferujemy:

-Praca w wybrane dni
-Umowa zlecenie
- Różne lokalizacje
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowych firmach

POSIADAMY OFERTY PRACY ZARÓWNO NA ZASTĘPSTWA, JAK I NA STAŁE