Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PROMOTORKA TESCO ŚLĄSK

PROMOTORKA TESCO ŚLĄSK

Tarnowskie Góry - Śląskie

2012-05-06 12:54

Promotorki/ hostessy TESCO ŚlĄSK

Agencja Advanced BTL poszukuje energicznych, otwartych na klienta, odpowiedzialnych, sympatycznych młodych kobiet do współpracy przy promocji ARTYKUŁÓW PERFUMERYJNYCH NA TERENACH HALI TESCO. Praca w duetach, mile widziane zgłoszenia podwójne.

Szczegóły oferty:
Umowa: Umowa Zlecenie
Stawka: 10 zł brutto/h
Data: 12 i 13.05.2012 GODZ 12-18

Miejsce:
Tesco Warszawska 180 Bielsko-Biała
Tesco Chorzowska 86 Bytom
Tesco Drogowców 43 Częstochowa
Tesco Labedzka 26 Gliwice
Tesco Ozimska 72 Opole
Tesco 1-go Maja 370a Ruda Śląska
Tesco Żorska 2 Rybnik
Tesco Zagorska 220 Tarnowskie Góry
Tesco Towarowa 2 Tychy

Zakres obowiązków:
- promocja produktów
- doradztwo klientom
- nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:
- motywacja do pracy
- zaangażowanie
- komunikatywność
- miła aparycja
- umiejętność nawiązania kontaktu z Klientem,
- Status Studenta bądź Ucznia i nie przekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na umowę o pracę,
- doświadczenie w pracy na promocjach lub w sprzedaży mile widziane.
-książeczka sanepidu
szkolenie BHP
-pełnoletność

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- pracę dla znanej marki
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy w temacie wpisując: Promotorka Tesco + (miasto w którym chcecie pracować). Prosimy o dołączenie oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.