STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poznań - Promotorka produktów do stylizacji włosów

Poznań - Promotorka produktów do stylizacji włosów

Poznań - Wielkopolskie

2018-11-26 13:54

Aktualnie poszukujemy kandydatek na stanowisko:

Promotorka produktów do stylizacji włosów

Poszukujemy osób, które są:
- przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
- łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 15 zł netto/h + bonusy w postaci nagród produktowych
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy
- przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu
- bardzo miłą atmosferę pracy
- stałą opiekę koordynatora projektu

Zadania:
- udzielanie informacji na temat produktów do stylizacji włosów (prostownice, lokówki, suszarki)
- zachęcanie do zakupu promowanych produktów

Terminy akcji:
5-8.12 - 14:00 - 20:00
15-16.12 - 11:00 - 18:00
17.12 - 21.12 - 15:00 - 20:00
22.12 - 11:00 - 18:00
29-30.12 - 11:00 - 17:00

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez skopiowanie poniższego linku i wklejenie go do przeglądarki: