STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSA / HOST - GORZÓW WIELKOPOLSKI (21 zł/netto)

HOSTESSA / HOST - GORZÓW WIELKOPOLSKI (21 zł/netto)

Gorzów Wielkopolski - Lubuskie

2018-11-28 09:43

HOSTESSA / HOST
Miejsce pracy: GORZÓW WIELKOPOLSKI

Zadania:
- budowanie wizerunku marki na rynku
- przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
- pozyskiwanie danych potencjalnych konsumentów

Poszukujemy osób, które:
! są dyspozycyjne do pracy w różnych godzinach (6 h dziennie min. 4 dni)
- są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
- łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Oferujemy:
- wynagrodzenie 21 zł netto/h + bonusy
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- bardzo miłą atmosferę pracy
- przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu
- stałą opiekę koordynatora projektu

CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?
Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który nam umożliwi kontakt z Tobą :)