STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy Hostess i Animatorów na akcję dla firmy ADIDAS!

Poszukujemy Hostess i Animatorów na akcję dla firmy ADIDAS!

Wrocław - Dolnośląskie

2012-05-09 11:08

PILNIE POSZUKUJEMY HOSSTES ORAZ ANIMATORÓW NA AKCJĘ POD HASŁEM
„MULTIMEDIALNE BOISKO ADIDAS”!
Lokalizacja i termin:
• Wrocław, Pasaż Grunwaldzki;
• Sobota i Niedziela – 12.05, 13.05;
• Tryb zmianowy – 8.00 do 15.00 oraz 15.00 do 22.00 – Należy się dostosować do podanych z góry godzin.
Zadania:
• Animatorzy tłumaczą zasady korzystania z multimedialnego boiska Adidas;
• Hostessy zachęcają do wzięcia udziału w zabawie;
• Konkrety po wybraniu odpowiednich kandydatów –rozmowa telefoniczna > spotkanie > szkolenie.
• Współpraca w zespołach: 2 hostessy + 2 animatorów w czasie jednej zmiany.
Oferujemy:
• Pracę w młodym zespole;
• Możliwość nawiązania współpracy;
• Wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie – szczegóły w rozmowie telefonicznej;
• Atmosferę związaną ze zbliżającym się świętem piłkarskim.
Wymagania:
• Wysłanie wraz z CV zdjęć sylwetki oraz profilu;
• Odpowiedzialność i umiejętności organizacyjne;
• Wysoka komunikatywność;
• Miła aparycja;
• Młode, energiczne osoby, zmotywowane do pracy;
• Doświadczenie w tego typu pracach (hostessa/animator);
• Dyspozycyjność w podanym wyżej terminie (w sumie 14h pracy w ciągu dwóch dni).