Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ambasador Marki

Ambasador Marki

Rybnik - Śląskie

2018-12-12 13:16

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Hostessa/ Host /Ambasador Marki

Obowiązki:

• Informowanie pełnoletnich osób o wyrobach tytoniowych Klienta;
• Zachęcanie do zakupów wyrobów firmy;
• Wspieranie działań marketingowych firmy;
• Przeprowadzanie ankiet wśród Klientów galerii handlowych, sklepów detalicznych oraz na renomowanych stacjach benzynowych.

Wymagania:

• Wiek : ukończone 21 lat ,
• Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci),
• Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (wtorek-sobota), w godzinach między 7:00 -22:00 (dziennie 4-6 godzin) – elastyczny grafik;
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
• Status studenta;
• Umiejętność prezentacji i komunikatywność;

Oferujemy:

• Atrakcyjną stawkę godzinową 15 zł/h netto - podstawa + premia 8zł/h netto;
• Program motywacyjny - miesięczne premie za dobre wyniki;
• Możliwość awansu;
• Możliwość dłuższej współpracy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• Gwarantujemy niezbędne narzędzia do pracy i artykuły promocyjne;
• Elastyczny grafik - osoba sama wybiera godziny pracy, dostosujemy się do Twoich obowiązków

Prosimy o załączenie wybranych klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.