STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa / Host - Koncern Tytoniowy - CZESTOCHOWA - 21 zł/netto + bonusy

Hostessa / Host - Koncern Tytoniowy - CZESTOCHOWA - 21 zł/netto + bonusy

Częstochowa - Śląskie

2018-12-14 13:37

OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy kandydatek do współpracy jako:

HOSTESSA / HOST
Miejsce pracy: Czestochowa

Zadania:
- budowanie wizerunku marki na rynku
- przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
- pozyskiwanie danych potencjalnych konsumentów

Poszukujemy osób, które:
- są gotowe do pracy w godzinach popołudniowych
! są dyspozycyjne 4 dni w tygodniu (możliwość pracy również w weekendy)
- są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
- łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Oferujemy:
- wynagrodzenie 21 zł netto/h + bonusy
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- bardzo miłą atmosferę pracy
- przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu
- stałą opiekę koordynatora projektu

Zainteresowane osoby prosimy o APLIKACJĘ poprzez skopiowanie linku i uzupełnienie formularza