Znajdź hostessy

na promocje, targi, eventy

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - IMJ SP. Z O.O.
IMJ SP. Z O.O.
Logo firmy - IMJ SP. Z O.O.
Dane firmy

IMJ SP. Z O.O.

ul. Święty Marcin 29 8
61-806 Poznań
Kontakt

tel +48 505 456 000
tel +48 616 101 610
fax +48 616 101 501

O firmie

IMJinteractive to agencja interaktywna specjalizująca się realizacji projektów multimedialnych do grona naszych klientów należą przedsiębiorstwa, agencje reklamowe i osoby indywidualne, z Polski jak i zagranicy. Kreatywność i doświadczenie pozwalają nam tworzyć skuteczne strategie obecności marki w świecie rzeczywistym i wirtualnym.

Realizacje

W działaniach interaktywnych proponujemy Państwu projektowanie serwisów www, systemów e-commerce, e-marketingu, przygotowywanie i obsługa kampanii reklamowych w wyszukiwarkach i portalach społecznościowych, hosting i konsulting internetowy.

Zajmujemy się też działaniami wspierającymi sprzedaż w świecie rzeczywistym poprzez promocję, animację, degustację czy sampling. Dbamy o widoczność Państwa produktów w miejscu sprzedaży poprzez działania merchandisingowe i montaż materiałów POS. Organizujemy eventy promujące markę i sprawdzamy czy klient jest usatysfakcjonowany. Dostęp do nowoczesnych narzędzi kreowania i komunikacji pozwala sprostać każdym wymaganiom stawianym przez Państwa.

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas
Brak hostess