Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy (obsługa targów)

Hostessy (obsługa targów)

Czeladź - Śląskie Nr ref.: HOS/CZ/2013

2013-02-26 11:42

Zakres obowiązków:

• obsługa stoiska podczas konferencji
• zachęcanie do skorzystania z oferty wystawcy

Wymagania:

• dyspozycyjność w dniu 14.03.2013r. (w godzinach 8.30 – 19.00) oraz w dniu 15.03.2013r (w godzinach 8.30 - 16.00)
• doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w obsłudze targów
• miła aparycja
• komunikatywność
• wysoka kultura osobista
• mile widziany status studenta/osoby uczącej się

Oferujemy:

• pracę dla znanej marki
• atrakcyjne wynagrodzenie (15zł netto/h)
• umowę cywilnoprawną (umowa zlecenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem za pomocą

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez In Temporis Polska Sp. z o. o. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.