Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Zatrudnimy Menagerkę Klubu

Zatrudnimy Menagerkę Klubu

Białystok - Podlaskie

2014-02-05 15:25

Międzynarodowa firma zarządzająca siecią placówek w całej Polsce w związku z otwarciem nowego oddziału w Białymstoku poszukuje:
Managerki Klubu

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:
• Sprawne zarządzania zespołem oraz motywowanie go do pracy
• Generowanie wysokich wyników
• Dbanie o miłą atmosferę w lokalu

Wymagania:
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Zaangażowanie w pracę oraz silna motywacja do pracy
• Samodzielność i kreatywność
• Dyspozycyjność (5 dni w tygodniu w godzinach nocnych)
• Wiek powyżej 24 roku życia

Oferujemy:

• Szkolenie wdrażające do pracy
• Najwyższe wynagrodzenie na rynku uzależnione od utargu (ok. 6000 zł/m-c)
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość zakwaterowania

Aplikacje proszę przesyłać na adres: [email protected]. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.