STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - [WAŁBRZYCH] 03-06.03.2011 otwarcie sklepu, rozdawanie ulotek

[WAŁBRZYCH] 03-06.03.2011 otwarcie sklepu, rozdawanie ulotek

Wałbrzych - Dolnośląskie Nr ref.: WAŁBRZYCH

2011-01-20 13:54

Agencja Hostess Czarny Mat poszukuje hostess do pomocy przy otwarciu prestiżowego sklepu w Wałbrzychu.

Data: 03-06.03.2011
Czas: czwartek 4h, piątek 6h, sobota 8h, niedziela 6h - łącznie 24h.
Zakres obowiązków: rozdawanie ulotek na mieście
Strój: dostarczamy
Wynagrodzenie: 290 pln netto (na rękę) płatne przelewem do 7 dni po pracy

Poszukujemy hostess z Wałbrzycha i okolic - nie zwracamy kosztów dojazdu.

Na zgłoszenia zawierające:

- dane kontaktowe (imię, nazwisko, wiek, telefon, miasto)
- min. 4 zdjęcia (2 twarzy, 2 sylwetki)
- wzrost
- waga
- wymiary
- znajomość języków obcych
- doświadczenie
- informację czy posiadasz status studentki bądź jesteś zatrudniona na umowę o pracę

czekamy do PIĄTKU, 28.01.2011 do wieczora - wybrane kandydatki dostaną informację w ciągu kolejnego tygodnia.

Czarny Mat