Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PROMOTORKA - DORADCA KLIENTA

PROMOTORKA - DORADCA KLIENTA

Koszalin - Zachodniopomorskie

2011-03-07 10:29

Agencja MARKETING PLUS poszukuje osoby do pracy na stanowisku
PROMOTORKI - DORADCY KLIENTA
w jednym ze sklepów wielko-powierzchniowych w Koszalinie

Opis stanowiska:
• Informowanie klientów o działaniach promocyjnych naszego klienta,
• Dbanie o dostępność produktów naszego klienta,
• Dbanie o dostępność materiałów reklamowych,
• Dążenie do zwiększenia sprzedaży produktów naszego klienta,
• Podejmowanie działań merchandisingowych mających na celu wykonanie zleconych zadań
• Praca na umowę zlecenie (na dłuższy okres czasu)
• Godziny pracy: od poniedziałku do piątku, 8h/dziennie (godziny ranne – do ustalenia)
• Wynagrodzenie 10 zł brutto za godzinę plus premia

Od kandydatek wymagamy:
• Rzetelności,
• Samodzielności,
• Umiejętności nawiązywania relacji z klientem,
• Umiejętności prezentacji produktu,
• Mile widziane doświadczenie we współpracy ze sklepami wielko-powierzchniowymi
• Aktualnej książeczki zdrowia (sanepidowskiej).

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [email protected]

Kontakt telefoniczny - 602 640 602