STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - ASYSTENTKA, OSOBA REPREZENTUJACA FIRME, MANAGER DS ROZWOJU SIECI ZAGRANICZNEJ

ASYSTENTKA, OSOBA REPREZENTUJACA FIRME, MANAGER DS ROZWOJU SIECI ZAGRANICZNEJ

Mysłowice - Śląskie

2015-01-12 14:04

Firma z branży motoryzacyjnej poszukuje pracownika na stanowisko: asystentka, manager do spraw rozwoju sieci zagranicznej.

Obowiązki:
- rozwój sprzedaży
- budowanie dobrych relacji z klientami i partnerami handlowymi
- współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, preferowany długi staż pobytu w Niemczech,
- doświadczenie w zakresie sprzedaży
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- samodzielność i własna inicjatywa w podejmowaniu i realizacji zadań,
- dobra organizacja pracy,
- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
Dodatkowym atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej.

Szukamy osoby do pracy na stale, dyspozycyjnej, uczciwej i pracowitej, oferujemy dobre warunki pracy.