Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa/ Promotor

Hostessa/ Promotor

Kraków - Małopolskie

2015-08-25 10:02

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- promowanie usług firmy
- rozdawanie ulotek i innych materiałów promocyjnych

Oczekujemy:
- komunikatywności
- zaangażowania

Poszukujemy 2 osób dyspozycyjnych 3-5 godzin dziennie, w zależności od preferencji danego kandydata.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednim kontakcie z klientem
- wynagrodzenie 10 brutto/h

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub kontakt tel. 695 06 16 06