Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotor / Promotorka Konin

Promotor / Promotorka Konin

Konin - Wielkopolskie

2015-11-14 09:10

Poszukujemy
Promotor / Promotorka w Koninie

Lokalizacja:Konin
Termin 1: 14-15.11, 21-22.11, 28-29.11, 5-6.12.15 (weekendy)
Termin 2: współpraca w 2016 roku
Zadania na stanowisku:
Praca polega na promowaniu produktów w Castoramie

Od Kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności w podanych terminach
- komunikatywności
- chęci do pracy
- miłej aparycji
- umiejętności radzenia sobie ze stresem, związanym z kontaktem z klientami
- rzetelności
- studenci - osoby uczące się

Oferujemy:
- stawkę godzinową
- umowę zlecenie
- stałą pomoc Konsultantów
- praca w renomowanej firmie

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."