STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy na akcję Było Sobie Życie w Gorzowie Wlkp.

Hostessy na akcję Było Sobie Życie w Gorzowie Wlkp.

Gorzów Wielkopolski - Lubuskie

2016-02-11 12:13

Miejsce Akcji: Gorzów Wlkp. Nova Park
Termin Akcji: 16-28.02.2016 – 13 dni
Godziny pracy: od poniedziałku do niedzieli – 10.00-20.00 (10 godzin dziennie)
Szkolenie: 16 lutego przed pracą o 9:00 – płatne jak za godzinę pracy
Liczba hostess: 2 hostessy przez cały dzień lub 4 hostessy – 2 do południa i dwie po południu – do wyboru
Stawka: 10 zł netto/h (za całość 1300 zł netto lub 650 zł za połowę)

Zadania:
• Wyjaśnianie zainteresowanym gościom (dzieci, wycieczki szkolne) jakie funkcje mają poszczególne organy
• Prowadzenie animacji – wyświetlanie filmu trwającego koło 25 min, następnie omawianie organów

Zainteresowane dziewczyny proszę o aplikację.

Do zgłoszenia proszę dołączyć zdjęcie oraz wpisać informacje:
• Status studenta
• Wybrana dyspozycyjność – opisz dokładnie
• Rozmiar ubrania
• Krótki opis doświadczenia