STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Praca na prestiżowej Gali Bokserskiej w Rzeszowie

Praca na prestiżowej Gali Bokserskiej w Rzeszowie

Rzeszów - Podkarpackie

2011-06-23 14:54

25.06.2011 r. – NAJBLIŻSZA SOBOTA godz: 19:00-23:00

Firma DEM’a Promotion Polska

Poszukuje do prestiżowej pracy na Galach Bokserskich

na terenie RZESZOWA,

odważnych i atrakcyjnych dziewczyn w charakterze Hostessy.

Jeśli jesteś seksowna, przebojowa, energiczna i nie boisz się blasku kamer i fleszy

to właśnie czekamy na CIEBIE!

Obowiązki:

- noszenie numerków między rundami,

- promowanie produktów firmy sponsorskiej,

- nawiązywanie pozytywnego kontaktu z publicznością,

Wymagania:

- wzrost minimum 175 cm

- rozmiar XS, S

- status ucznia bądź studenta

- osoba pełnoletnia

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy prace na NAJWIĘKSZYCH galach bokserskich w kraju.

Zapewniamy seksowne stroje i satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Będziecie miały niepowtarzalną okazje zobaczyć i kibicować światowym gwiazdom boksu!

Najlepsze kandydatki zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne JUŻ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK!

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail.

Zgłoszenie powinno zawierać:

CV, wymiary, numer kontaktowy, minimum 3 zdjęcia oraz tytuł głoszenia.