Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy Salon Optyczny

Hostessy Salon Optyczny

Warszawa - Mazowieckie

2016-05-16 12:13

Grupa Work Service S.A. działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Hostessa/ Promotor

Miejsce i Termin pracy: Centrum Handlowe Warszawa od 20 maja 2016r każda sobota i niedziela miesiąca
Godziny pracy: sobota 11:00- 19:00 lub 20:00 niedziela 11:00 lub 12:00- 18:00

Możliwość pracy w tygodniu od poniedziałku do piątku w 10:00-20:00

Zadania:
• aktywne promowanie produktu Klienta- okulary przeciwsłoneczne
• doradztwo w wyborze odpowiednich okularów
• sprzedaż produktów

Wymagania:
• status studenta bądź ucznia;
• dyspozycyjność w weekendy lub na tygodniu
• doskonałe zdolności komunikacyjne;
• doświadczenie jako hostessa lub promotor (mile widziane);
• dużo uśmiechu :)

Wybranym Kandydatom Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• wynagrodzenie godzinowe 14 zł brutto + 1% od sprzedaży
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w j. polskim (ze zdjęciem).