Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promocja produtu Active&Fun

Promocja produtu Active&Fun

Gdańsk - Pomorskie

2016-06-01 11:26

Poszukujemy osób do stałej współpracy przy promocji produktu skierowanego do turystów pod nazwą Active&Fun

Nasz produkt to przewodnik turystyczny który prowadzi w te mniej popularne, lecz równie piękne miejsca w Trójmieście i okollicach. Dodatkowym elementem przewodnika są partnerzy (Gokarty, Paitnball laserowy, Escaperoom, Rejs Statkiem itp.) W przewodniku znajdują się kupony rabatowe do naszych partnerów dzięki, którym klienci mogą odzyskać kwotę, którą przeznaczyli na zakup przewodnika. W cenie produktu oferujemy również sesję zdjęciową dla całej rodziny co również zwiększa jego wartość.

Obowiązki:
Aktywna sprzedaż produktu poprzez prezentację w przestrzeni publicznej.

Wymagania:
Komunikatywna znajomość minimum jednego języka obcego
Dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu na 6 godzin dziennie w godzinach 10:00-21:00

Oferujemy:
Szkolenie z zakresu technik sprzedaży
Elastyczny grafik pracy
Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
Bardzo atrakcyjne warunki- Podstawa+prowizje+premie (Okres próbny 7dni - bez podstawy godzinowej)