STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ambasadorka marek tytoniowych

Ambasadorka marek tytoniowych

Warszawa - Mazowieckie

2016-06-23 14:57

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

•Warszawa

Obowiązki:
•Informowanie o promocjach, produktach, markach wyrobów tytoniowych Klienta
•Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań
•Dystrybuowanie materiałów reklamowych

Wymagania:
•Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci
•Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (od wtorku do soboty
•Znajomość obsługi programów komputerowych, przede wszystkim Microsoft Office
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•Miła aparycja, wysoka prezencja
•Zaangażowanie i zmotywowanie do pracy

Oferujemy:
•Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
•Stała i ciekawa praca
•Elastyczny grafik
•Atrakcyjne wynagrodzenie (17,52 zł brutto / h + premia )
•Narzędzia niezbędne do pracy

Oferta pracy tymczasowej
kontakt : [email protected]