STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Promotorka/Promotor dla marki kawowej

Promotorka/Promotor dla marki kawowej

Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie

2016-09-09 22:46

Agencja DoDidDone obsługująca znane i popularne marki poszukuje energicznych oraz otwartych osób do współpracy przy promocji i sprzedaży ekspresów do kawy na terenie marketów takich jak Media Markt czy Saturn

Obowiązki:
• sprzedaż i promocja produktów (ekspresy z systemem kapsułkowym)
• doradztwo Klientom
• dbanie o dobry wizerunek marki

Wymagania:
• dyspozycyjność w trakcie weekendów lub/i w tygodniu
• zaangażowanie
• umiejętność nawiązania kontaktu z ludźmi
• wytrwałość
• osoby bez doświadczenia mile widziane

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie od października co najmniej do końca roku
• pracę dla osób w każdym wieku
• szkolenia produktowe i sprzedażowe
• Stawka 13,50 zł na rękę dla każdej osoby
• system motywacyjny
• szansa na rozwój oraz awans w strukturach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DoDidDone sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."