STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - [Warszawa RU] praca w dniu 30.11.2011

[Warszawa RU] praca w dniu 30.11.2011

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: WA/RU

2011-11-28 11:28

Witajcie,

szukamy hostess do pracy podczas akcji dla jednego z naszych klientów. Praca polegać będzie na rozdawaniu podkładek pod kawę i informowaniu o szczegółach oferty konkretnej grupy docelowej. Obowiązkowe spotkanie informacyjno-szkoleniowe w dniu 29.11 o godzinie 16.00 na ul. Wroniej w Warszawie (obok hotelu Hilton).

DATA PRACY: 30.11.2011
CZAS PRACY: 07.30-09.30 i 15.00-18.00 (każda z hostess pracuje w obu przedziałach czasowych (łącznie 5 godzin)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozdawanie podkładek pod kawę w określonych miejscach (głównie centrum Warszawy, plus 3 punkty na pradze południe) i informowanie konkretnej grupy docelowej o szczegółach promocji kawowej
STRÓJ: Dostarczamy ciepłe polary oraz czapki z daszkiem. Reszta we własnym zakresie
WYMAGANIA: wzrost >170 cm, dobra prezencja, rzetelność
WYNAGRODZENIE: 125 pln netto płatne do 30 dni po pracy

Na zgłoszenia z tematem [WARSZAWA RU] zawierające:
- dane kontaktowe (imię, nazwisko, wiek, telefon, miasto)
- min. 4 zdjęcia (2 twarzy, 2 sylwetki)
- wzrost
- waga
- wymiary (plus rozmiar biustonosza)
- doświadczenie
- informację czy posiadasz status studentki bądź jesteś zatrudniona na umowę o pracę (kwestia ZUS)

czekamy do poniedziałku 28.11.2011 do wieczora. Wybrane kandydatki dostaną potwierdzenie jeszcze w poniedziałek.

Zapraszamy do pracy!